0%

Dzień dobry 🙂

Nazywam się Ania Posiakow, jestem fotografem, blogerką, kocham podróżować, poznawać świat, lubię się rozwijać i niestety uwielbiam słodkości. 😉  Biorę garściami z życia jak najwięcej, zawsze szukam plusów z każdej sytuacji, cieszę się i doceniam najmniejsze rzeczy i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych.

Fotografią zajmuje się od kilku lat, wszystko zaczęło się od prowadzenia bloga @gonicmarzenia. Szybko połączyłam pasję z życiem zawodowym co daje mi dużo satysfakcji i mnóstwo motywacji do pracy.

Uwielbiam fotografię reklamową oraz kulinarną, ale chętnie biorę udział również w innych projektach, bo każdy nowy projekt to nowe doświadczenie, które pozwala mi się rozwijać.

Mieszkam w Trójmieście, ale zlecenia wykonuję na terenie całej Polski, jak i za granicą.

Fotografię uwielbiam za to, że jednym kliknięciem można zatrzymać dany moment, daną chwilę, do której zawsze można wrócić.

Dzięki fotografii możemy ujrzeć coś czego nie widać na pierwszy rzut oka i to jest piękne.

Poza nabieraniem doświadczenia poprzez prowadzenia bloga udało mi się uczestniczyć na warsztatach Marty Wojtal z fotografii mobilnej, Mikołaja Rycherta z fotografii produktowej, Marty Machej na warsztatach z portretu oraz mody, jak również Olimpi Davies ze stylizacji fotografii kulinarnej.

Dodatkowo uczestniczyłam jako asystent fotografa Marty Machej przy tworzeniu okładki, jak również edytorialu do listopadowego’20 magazynu WESELE.

W międzyczasie zdobyłam tytuł technika organizacji kampanii reklamowych, jak również jestem w trakcie zdobywania tytułu technika fotografa.