WSPÓŁPRACOWAŁAM M.IN. Z:

MEDIA

Fotografia kulinarna
Fragment audycji radiowej Nowy Świt Macieja Orłosia w Radiu Nowy Świat.

Zapraszam do przesłuchania mojej krótkiej rozmowy z reporterką Dobrochną Surmą. Usłyszycie w niej kilka słów o fotografii kulinarnej oraz jej znaczeniu w internecie.

Audycja Radiowa
Audycja Radiowa
Fotografia uliczna
Artykuł portalu Trojmiasto.pl na temat falowca znajdującego się na gdańskim Przymorzu.

W materiale zostały użyte fotografie m.in. mojego autorstwa, do których obejrzenia oczywiście zapraszam.

POZNAJ OPINIE KLIENTÓW

null
Ekert

Serdecznie polecam współpracę z Anią. Jest bardzo profesjonalna w tym co robi. Wszystko było dobrze omówione i przygotowane przed rozpoczęciem współpracy. Zdjęcia biznesowe i lifestylowe odzwierciedliły moje oczekiwania. 🙂 Przyznam, że jestem wymagającym klientem.

null
U Sopociaka Słodko&Słono

Jeśli ktoś szuka fotografa do współpracy biznesowej i nie tylko, to tylko Anna Posiakow. To osoba pełna pasji, pomysłów i kreatywności. Służy pomocą i radami osobom, które z fotografia nie wiele maja do czynienia, wskazuje drogę do promocji produktu czy usług. Głowa pełna rozwiązań. A przy tym szybka, konkretna i profesjonalna. Polecam serdecznie

null
BabyCards

Szybka, konkretna i pełna pasji. Zawsze dużo pomysłów, rozwiązań, a efekt końcowy sesji wyszedł lepszy niż w naszych wyobrażeniach. Współpraca z Anią to czysta przyjemność, bardzo polecamy.

Fotografia rodzinna

Sesja rodzinna bardzo udana, Ania jest bardzo kreatywna i miała dużo fajnych pomysłów na zdjęcia. Zwraca uwagę na każdy szczegół, a jednocześnie gdy pozowaliśmy nie czuliśmy skrępowania. Ma super podejscie do dzieci i jest cierpliwa. Zdjęcia naturalne, piękne i dopracowane. Współpraca z nią to czysta przyjemność i na pewno to powtórzymy.

null
Pizzeria La Parma

Serdecznie rekomendujemy firmę Posiakow Fotografia jako wyjątkowego specjalistę w obszarze fotografii kulinarnej.
Współpraca na linii Pizzeria La Parma – Posiakow Fotografia rozpoczęła się w listopadzie 2020 roku. Już pierwsza sesja pokazała, jaką drogą będzie przebiegała cała kampania, która została zaplanowana ze szczegółami w każdym calu. Bardzo profesjonalna pani Ania zaskakiwała nas pomysłami. Zdjęcia były obrabiane i odsyłane zgodnie z ustalonym terminem. Następne sesje przynosiły kolejne pomysły, co przekładało się na udane realizację z użyciem nowych technik fotograficznych. Z Posiakow Fotografia korzystamy regularnie do dziś, konsekwentnie poszerzając bazę naszych zdjęć.
Bardzo polecamy tę firmę lokalom gastronomicznym, w tym restauracjom i pubom, a także innym przedsiębiorstwom zajmujących się kulinariami.
Pani Ania to zaangażowany profesjonalista z dużą liczbą pomysłów. Spotkania przebiegają bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, za co szczerze dziękujemy!

Natalia Najdzińska MakeUp

Bardzo profesjonalna i rzetelna, a przy tym przesympatyczna. Z własną wizją, ale otwarta na wszelkie sugestie i pomysły. Świetnie się z Anią współpracuje! To czysta przyjemność. A efekty pracy znakomite! Polecam z całego serca!